Dorostenci vybojovali postup do 1. výkonnostního koše.

Dorostenci v sobotu zavítali znovu do města pohádek, kde změřili síly s Hradcem Králové B a s týmem z Trutnova.

První utkání bylo proti týmu z Hradce Králové, které bylo posilněno několika hráči ze svého A-týmu.
Zápas byl od začátku ve skvělém tempu. Hned v první třetině jsme se dostali do vedení, o které jsme záhy přišli. Hra byla hodně "nahoru dolu" a po krásné kombinaci hry lajny starších žáků, kdy do prázdné branky zakončoval Deniz Rybenský jsme se opět vrátili do vedení. Hradci se podařilo ještě jednou vyrovnat a potom už jsme skórovali pouze my a to hned dvakrát. Celý výkon týmu podpořil jistě chytající Daniel Nekvinda.

Druhý zápas jsme odehráli proti týmu z Trutnova.
Tento zápas jsme od začátku jasně režírovali, přičemž jsme v čase 0:05 dali první gól a po dvou minutách hry už byl výsledek 3:0. Tento zápas jsme odehráli zkušeně a nenechali jsem soupeře náskok dotáhnout.

Celková výhra 11:5 hovoří za vše.

Hráčům děkujeme a přejeme hlavně brzké navrácení na hřiště.