O tomto víkendu se představilo několik našich týmu ve svých soutěžích.

V sobotu začali elévové, kteří své zápasy odehráli v Chrudimi a soupeřům ukázali, že se s nimi letos musí znovu počítat.

Dále nastoupili junioři, kteří na své zápasy bohužel odjeli v nízkém počtu (taneční) a těžko se potom mohli rovnat se svými soupeři.

Na domácím hřišti se představily ženy a nenechaly nikoho na pochybách o tom, že budou usilovat o nejvyšší příčky. Nejprve vysokým rozdílem porazily Dobrušku B a v druhém zápase porazily jednoznačně i rezervu Hradce Králové.

Večer se na domácím hřišti představili muži proti týmu ze Světlé nad Sázavou. Po velkém boji jsme zapsali historicky první výhru v této soutěži a připsali si první 3 body. Výbornou kulisu zajistilo skvělých 120 diváků. Velice si této podpory ceníme a děkujeme za ní. Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na příští domácí utkání, které se bude konat v sobotu 15. 10. od 19:00, kdy hostíme nedaleké Vysoké Mýto.

V neděli zahájili sezonu starší žáci, kteří nastoupili v Pardubicích a odehráli 4 pěkné zápasy, ale zapsali pouze jedinou výhru a tři porážky.

Děkujeme všem a těšíme se na další nabitý víkend v domácí hale. V sobotu 8. 10. po obědě nastoupí mladší žáci. V neděli do naší haly zavítají týmy z Prahy, České Lípy a Pardubic v rámci 1. ligy dorostenců. Naše utkání začínají v 10:00 a v 14:30 přijďte kluky podpořit.