Rozdílovým hráčem v jinak vyrovnané hře se ukázal skutečský striker Maňour, který si připsal hned tři zářezy na své holi a držel tak Skuteč v neustálém vedení. Mocně dotahující Dvůr vysypal na brankáře Moravce na 40 střel, ale strážce skutečské svatyně neměl pro urputnou snahu domácích žádné pochopení a jejich pokusy nemilosrdně likvidoval. Jméno těchto dvou borců již zůstane v zápise zapsáno zlatým písmem a stejně tak výsledek 3:2 pro Skuteč.

Druhý zápas nás čekal celek Titánů z Pardubic. Tento tým se vyznačuje zcela odlišným stylem hry než tým předchozí a tak Skuteč začala poněkud rozpačitě. Trpělivost však přinesla růže a na konci 1. třetiny přišla černá minutka Titánů. Během ní hned 3x inkasovali a navzdory všem snahám toto manko již nedokázali dohnat. Ve třetí třetině se náskok dále zvyšoval, až utkání dospělo do konečného stavu 7:2 pro Skuteč.

Díky těmto důležitým bodům Skuteč odskakuje o 6 bodů od Dvora Králové a k jistotě přímého postupu jí zbývá jen jeden bod. Ten může získat v posledních dvou kolech soutěže 23. 4. na palubovce Hradce Králové.