Na další přáteláky jsme dlouho nečekali a vyzvali jsme FBC Hradec Králové, které jsme postupně prověřili s mladšími žáky, staršími žáky a nakonec s juniory. I naši muži se dočkali přátelského utkání proti rezervnímu týmu z Litomyšle. Nemohli jsme zapomenout na naše nejmenší hráče a uspořádali jsme pro ně Maskotový turnaj pro přípravku a elévy, který si všichni nesmírně užili i s naším vlkem, žralokem a holubem.

Nakonec se dočkaly i naše ženy a dorostenky, které změřily síly s týmem HAGA Pardubice. Podařilo se nám sehrát i výborné zápasy na turnaji Open Game v Brně, kde naše barvy reprezentovali starší žáci a junioři. Starší žáci se postupně utkali s týmy: Gorily Plzeň, Florbal Židenice, Předvýběr.cz Mladá Boleslav, Draci Říčany a v neposlední řádě Acema Sparta Praha.

Junioři se utkali s týmy: Tatran Střešovice A, Horní Počernice ORKA, Sokol Husovice, S.K.P.E.M.A. Opava.

Podařilo se nám uspořádat i turnaj dětí a rodičů na, který maminky napekly spoustu dobrot a děti mohli ukázat co se během roku naučily.

Ze všech akcí jsou už teď fotky na klubovém flickru a na webových stránkách fotofgalerie.

Všichni si tento měsíc konečně mohli naplno užít a všichni se už těšíme se na další akce.

O prázdninách nás čeká Turnaj Prague Games (juniorky, starší žáci), 1. Příměstský tábor, Goaliestar Camp, Soustředění v České Třebové, a 2. Příměstský tábor.

Na všechny akce se dá ještě přihlásit tak neváhejte a přihlaste se v členské sekci nebo kontaktujte Ondřeje Lašku.