V letošním roce jsme byli nuceni zahájit sportovní přípravu až po otevření sportovišť v květnu, kdy jsme museli sportovat na venkovních sportovištích, kde jsme využili zázemí umělky ve Skutči a asfaltové hřiště v Perálci. Sezónu 2020/2021 jsme bohužel znovu nedohráli a některé týmy bohužel ani nezasáhly do bojů.

Do aktuální sezony jsme vyslali hned 11 týmů a znovu jsme se zapojili do programu pro nejlepší kluby republiky PP3 abychom klub mohli co nejvíce rozvíjet a nabídnout pro naše členy co nejlepší zázemí a sportovní znalosti.

Přípravka letos přihlášeny 2 týmy a pravidelně objíždí ligové zápasy. Zúčastnily se prestižního turnaje Sokol Cup. Ligová tabulka se nepočítá

Elévové pravidelný účastník ligy elévu, vítěz turnaje sokol Cup v Pardubicích. Ligová tabulka se nepočítá.

Mladší žáci účastník ve dvou soutěžích přebor 3+1 a prestižní ligy 5+1 kde se pravidelně potkávají s nejlepšími týmy Pardubicko hradeckého regionu. Vítěz turnaje sokol Cup. Ligová tabulka se nepočítá.

Starší žáci pravidelně nastupují v nejvyšším koši Pardubicko-Hradeckého regionu aktuálně okupují 4. místo tabulky z 32 týmů. 3 hráčům se podařilo dostat do širšího výběru talentované mládeže. A tým se zúčastnil několika letních turnajů.

Dorostenci jsou zatím na čtvrtém místě tabulky 2. ligy dorostenců, kde se jim tento rok opravdu dařilo a i když jsme bohužel ještě nemohli nastoupit v nejsilnější sestavě z důvodu nemocí a hlavně tanečních, tak předvedená hra je dobrá. Doufáme že ve zbytku sezony se konečně budeme moct představit v nejsilnější sestavě. Junioři nás reprezentují v 2. lize juniorů, kde se momentálně drží v tabulce na krásném druhém místě. Juniorkám se tento rok taky v 2. lize juniorek daří a zatím drží 2. místo v tabulce. Muži hrají nejvyšší regionální soutěž (Pardubicko-Hradecký kraj), kde se umisťují zatím na 4. místě. Hned 16.1. se představí muži na domácím hřišti a budou usilovat o protáhnutí šňůry bez prohry.

Ženy bohužel neodehrály několik zápasů kvůli karanténám, ale i tak drží krásné 4. místo.

Naše týmy se účastnily i prestižních turnajů

Sokol Cup v září v Pardubicích, přihlášeny byly týmy z kategorie mladších žáků, kteří přijeli se dvěma týmy a jednomu se podařilo obsadit první místo, elévů kteří také získali zlaté medaile a přípravky, která nasbírala spoustu zkušeností.

Na turnaj Moravian Cup v Olomouci, též v září, jsme poslali starší žáky, kteří po krásných a vyrovnaných zápasech skočili na 5. místě. (Tým doplněný hráči z Florbal Litomyšl)

V létě nás čekal turnaj Prague games, tam náš klub reprezentovaly kategorie starší žáci a juniorky, kde jsme se sice neumístili na vysokých příčkách, jelikož soupeři byli opravdu silní, ale rozhodně jsme nasbírali cenné zkušenosti. Na tomto turnaji nám pomohli i hráči z okolních klubů (Florbal Litomyšl, FbK Orlicko-Třebovsko, Florbal Dobruška, Sokoli Pardubice)

Open Game Brno – tým starších žáků, který posbíral skalpy několika těžkých soupeřů z nejvyšších pater.

Dále se nám podařilo uspořádat domácí Maskotový turnaj pro nejmenší hráče.

Jako velký úspěch považujeme udržení silné základny i po tak dlouhé době, kdy jsme se mohli potkávat pouze online.

Do nového roku přejeme všem mnoho úspěchů, zdraví a hlavně odehraných zápasů. A snad nám to Švédsko vyjde příště.