V kategorii starších žáků jsme měli tým doplněný o kluky z našeho kraje a to z Litomyšle, Orlicko-Třebovska a týmu Sokoli Pardubice. Tímto všem věnujeme velký dík za pomoc a suprovou práci během turnaje.

Po nalosování jsme hned věděli, že nás nečeká nic lehkého. Ve skupině jsme potkali pražskou Spartu, Florbal Chodov a FBC Ostravu, což značilo pěkné, ale nelehké zápasy.

Všechny zápasy byly velice vyrovnané a nám se podařilo porazit oba pražské týmy, jak Spartu, tak Chodov. Pouze s Ostravou jsme zaváhali, neproměnili spoustu šancí, a bohužel i když jsme ze tří zápasů brali body, stačilo nám to pouze na 3. místo ve skupině. Do bojů o play off A jsme naskočili proti silnému týmu Panthers Praha, kteří vyhráli Open Game Brno. Nevzdali jsme to bez boje a soupeře jsme hodně trápily, ale v zápase jsme měli smůlu a dali několik tyček. Prohra nás odsoudila do bojů v play off B, kde jsme naskočili na tým z Lotyšska a nedali jsme mu šanci. V semifinále B jsme odehráli bohužel poslední zápas s týmem DDM Děčín, který potrestal všechny naše chyby a my opět nedokázali proměnit spoustu našich šancí. K naší smůle jsme v tomto zápase kvůli zraněním nebyli všichni, ale i tak výkony celého týmu byly výborné. Těšíme se na další podobné akce.

Juniorky měly velice těžký úkol. Ve skupině je čekala hned čtveřice soupeřů. S prvním týmem ze Slavie Plzeň si naše holky poradily. Dále je čekal velmi těžký zápas s Kunraticemi, se kterými jsme jasně prohráli a ukázali nám, jak se proměňují šance. Další zápas proti FA Mladá Boleslav byl také těžký a bylo znát, že za soupeřky nastoupily i holky, které hrajou nejvyšší soutěž žen. Poslední zápas byl proti týmu z Polska, ve kterém naše holky předvedly vyrovnanou bitvu a polský tým nehrál uplně férovým způsobem, tak jsme obdrželi další tentokrát těsnou prohru. O postup do skupiny A se holky popraly s SKV Vinohrady a po bezchybném výkonu naší gólmanky a jediným golem v zápasu vyhrály.

Poslední zápas ve Skupině A naše holky po nečekaně vyrovnaném boji s FbŠ Bohemians, nad kterým i část zápasu vedly prohrály 4:2 a spadly do skupiny B, kde skončily s Florbal Chodov, který ve svém týmu skrýval několik hráček širší reprezentace juniorek.

I holkám patří poděkovaní za výbornou reprezentaci města a klubu. Dále poděkování patří i dvoum pomocnicím z řad Florbal Dobruška a Florbal Svitavy.