Muži

FBC Hradec Králové B x FbC Skuteč 4:6

V první třetině to byl zápas nahoru dolu a po faulu na našeho hráče Tomáše Šikla bylo nařízené trestné střílení, které proměnil Adam Vařejčko. V zápětí jsme mohli využít přesilovou hru, která se našemu týmu vůbec nepovedla a dokonce jsme obdrželi vyrovnávací gól. Po tomto zásahu byl náš tým trochu v útlumu a dostal další dvě smolné branky. Od poloviny zápasu se naše hra znovu zvedla a začali jsme soupeře dostávat pod tlak. Z toho pramenily velké šance i góly. Na 3:2 upravil score znovu Vařejčko. V zápětí se po krásné kombinaci trefil Krátký a slepeným golem do jedné minuty se trefil Šikl. Zápas jsme tedy otočili ve svůj prospěch. Hradci se podařilo ještě vyrovnat, ale už neměl šanci, když se v samostatném uniku objevil Hurych a skóroval. V závěru ještě pěknou střelou završil utkání Šikl.

Určitě je ještě před tím to týmem hodně práce a budeme muset zlepšit spoustu věcí, ale tento výsledek by mohl být odrazový k dalším výhrám.

Dorost

Hned v prvním zápasu na své starší kolegy navázali dorostenci, kteří v prvním zápase měli stejného soupeře FBC Hradec Králové B a znovu s toho byla výhra o dvě branky. Bohužel se nám v zápase nepovedlo proměnit několik velkých šancí, ale i tak se podařilo vybojovat 3 body. V druhém utkání jsme se střetli s FBC Jičín. Náš tým z důvodu tanečních opustili před tímto zápasem tři hráči, ale i tak jsme si se soupeřem poradili a díky jistému brankaři jsme znovu zvítězili. Z turnaje si odvážíme 6 bodů.

Mladší žáci

Domací turnaj 5+1 na velkém hřišti byl pro mnoho hráčů prvním, a proto jsme na turnaji sbírali hlavně zkušenosti. Postupně jsme se utkali s týmy Florbal Náchod, IBK Holice a FbK Orlicko-Třebovsko. Kluci si turnaj moc užili, dali spoustu branek a nabrali mnoho zkušeností. Trenérům turnaj napověděl, kde je potřeba v tréninku přidat, aby to v dalších zápasech bylo zase o něco lepší.

Děkujeme všem týmům za výbornou reprezentaci klubu, města a našich partnerů, bez kterých by to nešlo. Těšíme se na další zápasy.

Příští sobotu se doma představí poprvé náš ženský tým. V neděli se na domácím hřišti ukáží naši nadějní nejmenší z přípravky. Dále pojedou mladší žáci odehrát své utkání do Poličky.