Vše začalo na turnaji v Litomyšli kde jsme si vybojovali účast v nejvyšším koši, tuto možnost jsme potom drželi celou sezonu. Což znamenalo příležitost hrát nejtěžší zápasy v regionu a čímž rostla výkonnost a schopnosti našich hráčů. Celou sezonu jsme bojovali převážně s týmy Florbal Náchod, FBC Hradec Králové a Sokoli Pardubice. Další týmy se v prvním koši průběžně střídali.

Zlepšení u všech hráčů bylo patrné, což je jedním z primárních cílů této věkové kategorie. Několik hráčů si řeklo o pozvánku do „reprezentace starších žáků (talentovaná mládež)“. Případně se našich členů týkaly pozvánky do reprezentace Pardubického kraje na Olympiádu dětí a mládeže. 

Kluci z této kategorie pomáhali ve velké míře i našim dorostencům a pomohli jim dovést tým až k titulu v jejich lize. Mimořádné výkony předváděli i někteří jedinci v týmu. Deniz Rybenský nastřádal 101 kanadských bodů (53 gólů + 48 asistencí), druhý hráč Radek Pešek nasbíral 60 bodů za 40 gólů a 20 asistencí. Třetí člen první formace Oliver Zavoral sezonu zakončil s 47 body (33g + 14a). Po skončení základní části byl tým na 4. místě a zajistil si postup do vyřazovacích bojů. Nutno podotknout, že na konci sezony se našim klukům začínalo více dařit a podařilo se jim vyhrát 1. koš v Pardubicích a potom znovu porazit Náchod - vítěze regionální ligy starších žáků. V play-off jsme nastoupili proti týmu Sokoli Pardubice. Naši chlapci si na soupeře věřili a podařilo se jim tento tým v napínavé bitvě porazit. Výhra znamenala postup do finále proti domácímu Hradci Králové. 

Snaha byla, bohužel zápas s Pardubicemi nás stál spoustu sil, které potom scházeli v rozhodujících chvílích finále. Moc bychom chtěli poděkovat všem partnerům, hráčům, rodičům a fanouškům za přízeň a těšíme se na dalších společných akcích v příští sezoně.