Víkendové shrnutí trenérů

Dorostenci vzdorovali soupeřům z prvního koše, mladší žáci zvítězili v 1. koši a elévové předvedli super výkony na turnaji v Pardubicích.

Dorostenci

se v rámci ligového kola střetli s dvěma silnými soupeři v 1. koši. První zápas, proti Mladé Boleslavi, se našemu týmu povedl herně. Byli jsme pro Boleslav vyrovnaným soupeřem. Ač to výsledek úplně neukazuje. K lepšímu skóre nám chybělo přesnější zakončení a více štěstí ve finální části. Druhý zápas jsme začali o mnoho lépe. Když jsme nastoupili proti Tatranu Střešovice. Po 6 minutách jsme vedli 3:0. Soupeř si musel vzít oddechový čas a uklidnit hráče. V zápětí se jim podařilo dát branku, na kterou jsme stačili ještě odpovědět, a soupeř střídal brankáře. Poté jsme odehráli bojovně utkání s několika šancemi, ale 2 minuty před koncem soupeř rozhodl o svém vítězství. Určitě jsme se v tomto turnaji neměli za co stydět. Naopak jsme si dokázali, že můžeme být konkurenceschopní i s těmi nejlepšími.

Elévové

V sobotu odehráli svůj první turnaj i naši elévové v Pardubicích. Nastoupili ve výborné náladě a sehráli dobré zápasy s ostatními týmy. Další turnaj nás čeká 12. listopadu.

Mladší žáci

V neděli jsme s mladšími žáky jeli do České Třebové na zápasy v prvním koši. První zápas jsme hráli proti domácímu celku, který jsme porazili 9:1. Perfektně jsme se rozehráli na Pardubice, které jsme přehráli 6:2. Po dvou zápasové přestávce jsme na výkonu neubrali. Rumcajse z Jičína jsme porazili 8:1. V posledním zápase jsme si poradili i s Jaroměří, která postoupila z druhého koše, výsledkem 7:2. Z pozice trenéra děkuji všem dětem za super výkony.