Starší žáci

detail družstva
FLORBAL LITOMYŠLFbC Skuteč
neděle 11. 12. Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
9:45
  • neděle 11. prosince 2022 od 9:45
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
FbC SkutečSOKOLI Pardubice
neděle 11. 12. Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
12:00
  • neděle 11. prosince 2022 od 12:00
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
Finance Novák FBK Jičín černíFbC Skuteč
neděle 11. 12. Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
14:15
  • neděle 11. prosince 2022 od 14:15
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
FbC SkutečFbC Hradec Králové A
neděle 11. 12. Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
15:45
  • neděle 11. prosince 2022 od 15:45
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo

Junioři

detail družstva
FBC Trutnov (DTJ)FbC Skuteč
sobota 10. 12. 2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo SH TJ Náchod
12:10
  • sobota 10. prosince 2022 od 12:10
  • SH TJ Náchod
  • 2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo
FbC SkutečIBK Holice
sobota 10. 12. 2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo SH TJ Náchod
15:20
  • sobota 10. prosince 2022 od 15:20
  • SH TJ Náchod
  • 2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/SFbC Skuteč venku
sobota 10. 12. Divize, 14. kolo SH Světlá nad Sázavou
20:00
  • sobota 10. prosince 2022 od 20:00
  • SH Světlá nad Sázavou
  • Divize, 14. kolo
FbC SkutečFBK Jičín POHODA TEAM B
neděle 11. 12. 2. liga žen - skupina 4, 20. kolo SH Gymnázium Trutnov
10:30
  • neděle 11. prosince 2022 od 10:30
  • SH Gymnázium Trutnov
  • 2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
FBC Trutnov (DTJ)FbC Skuteč
neděle 11. 12. 2. liga žen - skupina 4, 20. kolo SH Gymnázium Trutnov
14:00
  • neděle 11. prosince 2022 od 14:00
  • SH Gymnázium Trutnov
  • 2. liga žen - skupina 4, 20. kolo