Muži

září 2022

FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 10. září 2022, 19:00, MSH Litomyšl
Divize, 1. kolo
FLORBAL LITOMYŠL
6:4
FbC Skuteč
FBC Mohelnice
Sobota 17. září 2022, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 2. kolo
FbC Skuteč
2:5
FBC Mohelnice
FBK Atlas Blansko
Sobota 24. září 2022, 17:30, TJ ČKD Blansko
Divize, 3. kolo
FBK Atlas Blansko
15:5
FbC Skuteč

říjen 2022

Sklo Bohemia Světlá n/S
Sobota 1. října 2022, 18:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 4. kolo
FbC Skuteč
12:8
Sklo Bohemia Světlá n/S
TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
Neděle 9. října 2022, 17:00, SH TJ Znojmo
Divize, 5. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
12:6
FbC Skuteč
FTC Vysoké Mýto
Sobota 15. října 2022, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 6. kolo
FbC Skuteč
3:10
FTC Vysoké Mýto
Andone SK Jihlava
Sobota 22. října 2022, 18:00, SH SK Jihlava
Divize, 7. kolo
Andone SK Jihlava
10:5
FbC Skuteč
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 29. října 2022, 18:00, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
Divize, 8. kolo
FBC LETOHRAD Orel Orlice
7:10
FbC Skuteč

listopad 2022

Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 5. listopadu 2022, 18:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 9. kolo
FbC Skuteč
3:8
Hornets Brno ZŠ Horní
FbK TJ Svitavy
Sobota 12. listopadu 2022, 19:00, SH Na Střelnici Svitavy
Divize, 10. kolo
FbK TJ Svitavy
6:2
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko A
Sobota 19. listopadu 2022, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 11. kolo
FbC Skuteč
3:14
FbK Orlicko-Třebovsko A
FBC Mohelnice
Neděle 27. listopadu 2022, 18:00, MSH Mlýnská Mohelnice
Divize, 12. kolo
FBC Mohelnice
9:2
FbC Skuteč

prosinec 2022

FBK Atlas Blansko
Sobota 3. prosince 2022, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 13. kolo
FbC Skuteč
6:16
FBK Atlas Blansko
Sklo Bohemia Světlá n/S
Sobota 10. prosince 2022, 20:00, SH Světlá nad Sázavou
Divize, 14. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/S
9:6
FbC Skuteč
TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
Sobota 17. prosince 2022, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 15. kolo
FbC Skuteč
13:12
po prodl.
TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B

leden 2023

FTC Vysoké Mýto
Sobota 7. ledna 2023, 19:30, SH Domova mládeže Vysoké Mýto
Divize, 16. kolo
FTC Vysoké Mýto
9:5
FbC Skuteč
Andone SK Jihlava
Sobota 14. ledna 2023, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 17. kolo
FbC Skuteč
5:11
Andone SK Jihlava
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 21. ledna 2023, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 18. kolo
FbC Skuteč
6:7
po prodl.
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 29. ledna 2023, 17:30, SH Tuřany
Divize, 19. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní
12:7
FbC Skuteč

únor 2023

FbK TJ Svitavy
Sobota 4. února 2023, 19:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 20. kolo
FbC Skuteč
4.2.
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko A
Sobota 11. února 2023, 18:00, SH Skalka Česká Třebová
Divize, 21. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko A
11.2.
FbC Skuteč
FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 18. února 2023, 18:00, Multifunkční MSH Skuteč
Divize, 22. kolo
FbC Skuteč
18.2.
FLORBAL LITOMYŠL